Hangoljuk a sütiket

A sütik olyan apró fájlok, amelyek különféle célokból tárolódnak el azon az eszközön, amelyről belépett honlapunkra. Amennyiben elfogadja a süti fájlokat, a Kytary.hu honlapon tett látogatása tökéletes harmóniában lesz várakozásaival.

Süti preferenciaközpont

Lényeges sütik – ezek lényegesek az e-bolt működéséhez

Ezek a sütik nekünk olyanok, mint a zenésznek a hangszer. Ezek nélkül semmit nem tudunk jól játszani. Az ilyen típusú sütiknek aktívnak kell maradniuk ahhoz, hogy Ön honlapunk összes szolgáltatását igénybe vehesse.

Analitikai és funkcionális sütik – Ezekre az értékeléshez van szükségünk

Ez a típusú süti segít figyelemmel kísérni, mi történik honlapunkon, továbbá annak felmérésére használjuk, hogy ügyfeleink hogyan használják honlapunkat.

Az analitikai és funkcionális sütik tudják figyelni, hogy ügyfeleink mennyi időt töltenek honlapunkon vagy egyéb felkeresett honlapokon.

Ezeknek a sütiknek a segítségével tudjuk az Ön fülének legjobban hangzó hangokat játszani, továbbá úgy tudjuk hangolni honlapunkat, hogy Ön elégedett legyen annak funkcióival.

Az analitikai sütik segítségével összeállított információk semmilyen személyt nem azonosítanak.

Marketing sütik – Ezekre a reklámok konfigurálásához van szükség

Marketing sütiket annak biztosítására használunk, hogy az Ön böngészője az internetes tartalmak megtekintési szokásai alapján az Ön érdeklődésére leginkább számot tartó reklámokat jelenítsen meg. Ezeket a fájlokat mi vagy a reklámok szolgáltatói használják, és a mi honlapunkról, valamint az Ön által korábban felkeresett honlapokról összeállított információkat kombinálhatják. Ha úgy dönt, hogy ezeket a fájlokat eltávolítja vagy deaktiválja, az Ön számára látható reklámok olyanok lesznek, mint metálosnak a rezesbanda.

  • .

    11 órával ezelőtt vásárolták tőlünk

  • .

    12 órával ezelőtt vásárolták tőlünk

  • .

    14 órával ezelőtt vásárolták tőlünk

  • .

    14 órával ezelőtt vásárolták tőlünk

  • .

    14 órával ezelőtt vásárolták tőlünk

  • .

    14 órával ezelőtt vásárolták tőlünk

SHURE SM58 LCE

Dinamikus mikrofon | HN076392

Az áru most nem áll rendelkezésre

Válasszon egy hasonló árut:

  • AUDIX OM3

    AUDIX OM3

  • LEWITT MTP 550 DM

    LEWITT MTP 550 DM

  • LEWITT MTP 550 DMs

    LEWITT MTP 550 DMs

Az SM sorozatú mikrofonok ma már a legtöbb zenei színpad nélkülözhetetlen részei, és elmondható, hogy nagyban meghatározzák a mai élő és stúdióhangzás formáját. A mindennapi használat zord körülményeit szem előtt tartva tervezték őket, nem csak a zenei klubokban és a professzionális turnézó cégeknél.

Az SM58 ma már klasszikusnak számít a vokálmikrofonok között, és valószínűleg a leghíresebb mikrofon a zenészek és hangmérnökök körében. A 60-80-as években főleg a rockklubok környezetében tört utat magának, ahol köztudott, hogy a mikrofonokat gyakran kemény stresszteszteknek vetik alá, és kemény bánásmódnak és ütéseknek teszik ki. Ezért beszélhetünk egy igazán legendás modellről. Különösen az SM58 mikrofonbetét felfüggesztése bizonyult kivételesnek, amely nagyon jól ellenáll a fent említett nemkívánatos tényezőknek. A beépített popszűrő is nagyon hatékonynak bizonyult, csökkentve az énekes szájából érkező légáramlatokat. A mikrofon tisztaságát, tisztaságát és átláthatóságát fokozó frekvenciaválasza révén az SM58 igazán hatékony eszközzé vált sok énekes és hangmérnök számára, akik gyakran keresik jellegzetes hangzását. SM58-SE jelzésű kapcsolóváltozatban is kapható.

A leírás gép által fordítva

Paraméterek

  • Mikrofon típus: Dinamikus
  • Irányjellemző: Kardioid
  • Frekvenciatartomány: 50 Hz - 15 kHz
  • Csomag tartalma: Mikrofon, kengyel, adapter, puhatok
  • Darabszám: 1
  • Tömeg: 0,3 kg
  • Impedancia: 150 Ohm
  • Ki számára alkalmas: Ének
  • Kapcsoló: Nem
Észrevételem van a leírással kapcsolatban
Ezt az oldalt a reCAPTCHA védi, és a Google Adatvédelmi irányelvei és szolgáltatási feltételei érvényesek.

Átlagos értékelés

5

512 x

40 x

30 x

20 x

10 x

10+
vásárló már vásárolt
100%
vásárló javasolja

Jelentkezzen be és írjon recenziót. Segít így másoknak az áru kiválasztásában.

progress

Ne feledjen tartozékokat is vásárolni

  • LEWITT MTP 250 DM

    Dinamikus mikrofon

    36 250 Ft

  • SAMSON WS1

    Szélfogó

    5 390 Ft

  • BESPECO EAMB300

    Mikrofon kábel

    3 400 Ft

  • WARWICK RC23206B

    Mikrofon case

    44 350 Ft

Ügyes navigáció

© AUDIO PARTNER s.r.o.

Keresett kifejezések

Kategóriák

Márkák

Kérjük várjon