• .

    23 perccel ezelőtt vásárolták tőlünk

  • .

    59 perccel ezelőtt vásárolták tőlünk

  • .

    2 órával ezelőtt vásárolták tőlünk

  • .

    5 órával ezelőtt vásárolták tőlünk

  • .

    6 órával ezelőtt vásárolták tőlünk

  • .

    8 órával ezelőtt vásárolták tőlünk

Dinamikus énekmikrofonok

93 talált tétel

Tulajdonságok

  • Mikrofon típus
  • Ki számára alkalmas
  • Irányjellemző
  • Frekvenciatartomány
  • Impedancia
  • Kapcsoló
  • Tömeg
     -  
  • Darabszám
  • LEWITT MTP 250 DMs

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    24 350 Ft

    Raktáron

  • LEWITT MTP 550 DMs

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    36 520 Ft

    Raktáron

  • LEWITT MTP 840 DM

    Dinamikus mikrofon

    82 850 Ft

    Raktáron

  • LEWITT MTP 250 DM

    Dinamikus mikrofon

    24 350 Ft

    Raktáron

  • LEWITT MTP 550 DM

    Dinamikus mikrofon

    36 520 Ft

    Raktáron

  • Használt-21%

    LEWITT MTP 250 DM (használt)

    Dinamikus mikrofon

    20 670 Ft

    26 220 Ft

    Raktáron

  • Újdonság

    MACKIE EM-89D

    Dinamikus mikrofon

    23 580 Ft

    Raktáron

  • AUDIO-TECHNICA PRO61

    Dinamikus mikrofon

    25 840 Ft

    Raktáron

  • AUDIO-TECHNICA ATM610

    Dinamikus mikrofon

    41 180 Ft

    Raktáron

  • AUDIX OM7

    Dinamikus mikrofon

    73 390 Ft

    Raktáron

  • AUDIO-TECHNICA ATM510

    Dinamikus mikrofon

    27 840 Ft

    Raktáron

  • SAMSON R21S

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    9 200 Ft

    Raktáron

  • SAMSON R21S3

    Mikrofon szett

    19 900 Ft

    Raktáron

  • SAMSON R10S

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    6 800 Ft

    Raktáron

  • SAMSON Q8x

    Dinamikus mikrofon

    28 900 Ft

    Raktáron

  • SAMSON VP10X

    Mikrofon szett

    23 440 Ft

    Raktáron

  • SAMSON R31S

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    10 900 Ft

    Raktáron

  • SAMSON Q7VP

    Mikrofon szett

    30 240 Ft

    Raktáron

  • BEYERDYNAMIC TG V70d s

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    60 900 Ft

    Raktáron

  • SAMSON Q4

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    10 960 Ft

    Raktáron

  • SHURE PGA58-QTR

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    21 900 Ft

    Raktáron

  • SAMSON Q7

    Dinamikus mikrofon

    12 900 Ft

    Raktáron

  • ELECTRO-VOICE ND96

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    77 690 Ft

    Raktáron

  • AUDIO-TECHNICA MB1K

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    12 740 Ft

    Raktáron

  • RODE M1

    Dinamikus mikrofon

    29 990 Ft

    Raktáron

  • RODE M1-S

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    35 640 Ft

    Raktáron

  • AUDIX OM6

    Dinamikus mikrofon

    70 210 Ft

    Raktáron

  • SENNHEISER MD431- II

    Dinamikus mikrofon

    156 620 Ft

    Raktáron

  • BEYERDYNAMIC TG V50d s

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    32 490 Ft

    Raktáron

  • Kicsomagolt-5%

    RODE Procaster (kicsomagolt)

    Dinamikus mikrofon

    64 450 Ft

    67 840 Ft

    Raktáron

  • AUDIO-TECHNICA MB3K

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    15 340 Ft

    Raktáron

  • SAMSON Q6

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    11 900 Ft

    Raktáron

  • AUDIO-TECHNICA AE4100

    Dinamikus mikrofon

    61 470 Ft

    Raktáron

  • BEYERDYNAMIC M 88 TG

    Dinamikus mikrofon

    96 640 Ft

    Raktáron

  • SENNHEISER e 845

    Dinamikus mikrofon

    36 900 Ft

    Raktáron

  • AUDIX OM5

    Dinamikus mikrofon

    53 530 Ft

    Raktáron

  • SE ELECTRONICS V7

    Dinamikus mikrofon

    35 930 Ft

    Raktáron

  • AUDIX OM3

    Dinamikus mikrofon

    38 340 Ft

    Raktáron

  • SHURE SM48S-LC

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    24 900 Ft

    Raktáron

  • SHURE SM48-LC

    Dinamikus mikrofon

    23 110 Ft

    Raktáron

  • SHURE SV100

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    10 310 Ft

    Raktáron

  • SAMSON Q7X

    Dinamikus mikrofon

    16 510 Ft

    Raktáron

  • SAMSON Q6 Pack

    Mikrofon szett

    27 470 Ft

    Raktáron

  • SHURE PGA48-XLR

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    15 900 Ft

    Raktáron

  • SHURE KSM8/ B

    Dinamikus mikrofon

    160 240 Ft

    Raktáron

  • AUDIX OM11

    Dinamikus mikrofon

    72 900 Ft

    Raktáron

  • SHURE PGA48-QTR

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    15 900 Ft

    Raktáron

  • AKG P5i

    Dinamikus mikrofon

    21 900 Ft

    Raktáron

  • AKG D5 S

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    25 080 Ft

    Raktáron

  • SHURE BETA 58A

    Dinamikus mikrofon

    59 900 Ft

    Raktáron

  • SENNHEISER e 945

    Dinamikus mikrofon

    63 900 Ft

    Raktáron

  • SHURE Super55

    Dinamikus mikrofon

    78 900 Ft

    Raktáron

  • AKG D5

    Dinamikus mikrofon

    23 900 Ft

    Raktáron

  • BEYERDYNAMIC TG V70d

    Dinamikus mikrofon

    55 900 Ft

    Raktáron

  • SHURE SV200

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    11 900 Ft

    Raktáron

  • AUDIX OM3-s

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    41 540 Ft

    Raktáron

  • SHURE PGA58-XLR

    Dinamikus mikrofon kapcsolóval

    21 900 Ft

    Raktáron

  • Újdonság

    BEHRINGER B 906

    Dinamikus mikrofon

    15 120 Ft

    Raktáron

  • Előnyös készlet

    36 530 Ft

  • -25%

    AUDIX F50-s

    Dinamikus mikrofon

    15 400 Ft

    20 530 Ft

    Raktáron


© AUDIO PARTNER s.r.o.

 
Kérjük várjon