Logo
Egyéb

Taylor PS12ce

Elektroakusztikus gitár /
Nem szeretne várni? Próbáljon ki egy alternatívát












A PS12ce Grand Concert a Taylor zászlóshajó hangszere a Presentation sorozatban. Ebben az esetben ez egy különösen kivételes darab, amely prémium anyagokból készült, kiegészítve a szabadalmaztatott V-Class bordázással.

A gitár hangfalát tömör Sinker Redwoodból készítik, amelynek tulajdonságait a gyártó túlzó módon a szteroidokra erősített cédrushoz hasonlítja. Ez egy olyan fa, amelyet az észak-kaliforniai úsztatás során elsüllyesztett rönkökből vágtak ki, azaz a rönkök néha több mint száz évig voltak a víz alatt, ami lenyűgöző szemcsézettségét és egyedi tulajdonságait adja. A Sinker Redwoodot a hátlapon és az oldalakon exkluzív hondurasi rózsafa egészíti ki, amely hasonlóan lenyűgöző famintázattal és nagyszerű hangzásbeli tulajdonságokkal rendelkezik. A hátlap egy 4 darabos Simmons ék, tükrözött (bookmatched) középső darabokkal.

A játék élvezetét maximalizálja a fazettált ébenfa karfa, a formázott alsó testkivágás és a szabadalmaztatott V-Class bordázás, amely három szempontból javítja a gitár teljesítményét - növeli a hangszer hangerejét, meghosszabbítja a kitartást és javítja az intonációt. A mahagóni nyakhoz ragasztott ébenfa fogólapot gyöngyházberakásos, indalevél-designban (Paua, Mother-of-Pearl) díszített gyöngyházberakás díszíti. A stabil hangolást aranyozott Gotoh-mechanizmusok garantálják. A gitár fényűző megjelenését díszítőelemek hangsúlyozzák: a test, a fogólap és a fejléc ébenfa peremkötése gyöngyházberakással kiegészítve, gyöngyházberakásos rozetta, gyöngyházdíszítés a fejlécen, rózsafa koptató és gyöngyházberakással és a Taylor vállalati logóval (Mother of Pearl/Shell/Paua) díszített rózsafa furnér a fejlécen.

A gitár kiváló minőségű céges elektronikával van felszerelve. A Taylor Expression System 2 három speciálisan tervezett és egyedileg kalibrált piezo hangszedőt használ, amelyek a fogólap mögött helyezkednek el. A hagyományos hangszedőkkel ellentétben ezek nem a deszka fel-le mozgását érzékelik, hanem a fogólap természetes előre-hátra rezgését. Ezáltal a hangszer hangja sokkal természetesebb, színesebb és kellemesebb, és jobban reagál a játék dinamikájára. Ugyanakkor a jel 25%-kal erősebb az új előerősítőnek köszönhetően. Természetesen megszűnt a visszacsatolás, és a hangerőt, a basszust és a magasságot is állíthatod.

A hangszer egy luxus hordtáskában érkezik.
Kérjük, értékelje ezen termék leírását
Elfogyott
A termék jelenleg nem elérhető. Választhat alternatívát, vagy beállíthat értesítést az elérhetőségről, és szólunk, amint újra elérhető lesz.
5 261 600 Ft
Ár ÁFA-val együtt
INGYENES szállítással
Funkciók
  • Irányítás Volume, Bass, Treble 
  • Integrált hangoló Nem 
Jellemzők
  • Gyártó színe Natural 
  • Szín Natural 
  • Felületi javítás Csillogás 
  • Típus Grand Concert 
  • Kivágás Igen 
  • Menzúra 632 mm
  • Érintők száma 20 
  • Nullás hurláb szélessége 44,5 mm
  • Zéró küszöb TusQ 
  • Hangszedő Igen 
  • Hangszedő típusa Piezo 
  • Elektornikai model Taylor Expression System 2 
  • Hangolókulcs Gotoh 
  • Hardver Arany 
  • Húrok D'Addario XS Coated Phosphor Bronze Light (.012 - .053) 
Anyag
  • Korpusz Teljes masszív 
  • Első lap Sinker Redwood-masszív 
  • Hátsó lap Paliszander-masszív 
  • Kávák Paliszander-masszív 
  • Nyak Mahagóni 
  • Fogólap Ében 
  • Húrláb Ében 
Tartozékok
  • Tok Igen 
  • Táska Nem 
Gyártási ország
  • Gyártás helye USA 
Gyártói információk Biztonsági figyelmeztetések
Észrevételem van a termék leírásával/paramétereivel kapcsolatban
Ajánlott tartozékok
























Egyéb tartozékkategóriák
Kis türelmet kérünk, betöltjük az adatokat az Ön számára...
Kis türelmet kérünk, betöltjük az adatokat az Ön számára...
. Taylor PS12ce
Elfogyott
5 261 600 Ft
Hasonló frázisok
Kategóriák
Márkák