Logo
Félakusztikus jazz

Ibanez AS 73 TBC

(1) Szemiakusztikus gitár / HN137069
Az Artcore sorozat jól megmunkált rézfúvós és félbasszusgitárokat kínál jó játékjellemzőkkel. Sokoldalúságuk és megfizethetőségük miatt népszerűek a jazz puristák, a country és blues játékosok és az igazi rockerek körében egyaránt.

Az AS73 teste mész rétegelt lemezből készült. A bélelt diófa fogólap egy nyatohfa nyakra van ragasztva, közepes méretű bundokkal és pozícionált gyöngyház utánzatú gyöngyházblokkokkal felszerelve. A hangolás stabilitását és a jó tartást a Gibraltar Performer húrhorgony garantálja, míg a Quick Change III húrcserélő gyors és egyszerű húrcserét tesz lehetővé. A stílusos megjelenést a kétoldalas, peremezett testdíszítés, a fekete koptató és a fejlécen lévő logó hangsúlyozza.

Two Classic Elite passzív humbuckerek kerámia mágnesekkel gazdag, fényesen artikulált hangzást biztosítanak a gitárnak, erős basszusos alsó végekkel. A hangzás karaktere a hangerő- és a hangmembrán-potenciométerekkel (minden hangszedőhöz külön-külön), valamint a háromállású hangszedő kapcsolóval állítható be.
Kérjük, értékelje ezen termék leírását
A termék egyéb változatai
Raktáron
193 900 Ft
Ár ÁFA-val együtt
INGYENES szállítással
Funkce
  • Irányítás 2x Volume, 2x Tone 
  • Érzékelő kapcsoló 3pozíciós 
Vlastnosti
  • Gyártó színe Tobacco Brown 
  • Szín Sunburst 
  • Felületi javítás Félcsillogó 
  • Típus Semi-Hollow Body 
  • Nyak profil AS 
  • Menzúra 628 mm
  • Radiusz 12 "
  • Érintők száma 22 
  • Nullás hurláb szélessége 43 mm
  • Hangszedők konfigurálása H-H 
  • Érzékelő model 2x Classic Elite Humbucker 
  • Húrláb Rögzített 
  • Hangolókulcs Ibanez 
  • Hardver Króm 
  • Húrok D'Addario EXL140 (.010/.013/.017/.030/.042/.052) 
Materiál
  • Első lap Hársfa 
  • Hátsó lap Hársfa 
  • Kávák Hársfa 
  • Nyak Nyatoh 
  • Fogólap Paliszander 
Vstupy a výstupy
  • MIDI Nem 
  • USB Nem 
Příslušenství
  • Tok Nem 
  • Táska Nem 
Země výroby
  • Gyártás helye Indonézia 
Észrevételem van a termék leírásával/paramétereivel kapcsolatban
Hasonló termékek
Ajánlott tartozékok
4,8
5x 1x 0x 0x 0x
Értékelési és recenzió szabályok
Kiválogatni
Recenzió (6)
2022. 12. 11.
. Matyáš
Hitelesített vásárlás
Gépi fordítás -

ez a legjobb kombó az otthoni játékhoz, mind a hard metal hangzást (metallica, rammstein, slipknot , pantera, system of a down), mind a tökéletes heavy metal hangzást (judas priest, iron maiden, megadeth, black sabbath, acdc) kínálja, az effektek nagyszerűen használhatók, ha van lábkapcsoló, amelyhez van egy tároló funkció, ahol a hangokat effektekkel és torzított vagy tiszta mega hangokat tárolhatja ideális Amp ajánljuk.

  • csodálatos hangzás olyan műfajokhoz, mint: trash metal, heavy metal, hardrock, nu metal, rock, industrial metal, esetleg Grunge
  • nincs lábkapcsoló, amelyet meg kell vásárolnia, mert anélkül nem tudja használni az effektek kapcsolását a bolt módban, és a kapcsolóban van egy hangoló is.

tohle je uplne nejlepsi kombo na domaci hrani, nabízí jak tvrdý metalový zvuk (metallica, rammstein, slipknot , pantera, system of a down) tak i perfektní heavy metalový zvuk (judas priest, iron maiden, megadeth, black sabbath, acdc) efekty jsou skvěle použitelne když máte footswitch ke kterému je funkce store kde se dají ukládat zvuky s efektama i zkreslené nebo čisté mega doporučuji ideální Amp

  • úžasný zvuk na žánry typu: trash metal, heavy metal, hardrock, nu metal, rock, industr. metal, možnai Grunge
  • není k tomu footswitch který je třeba zakoupit protože bez toho se nedá použít přepínání efektů v modu store a taky je v přepínači ladička
0 0
2022. 10. 22.
. Bohumír
Hitelesített értékelés a heureka.cz oldalról
Gépi fordítás -

Szívesen fogadnék cseh nyelvű utasításokat vagy leírást.

Uvítal bych návod nebo popis v češtině.

2 0
2020. 08. 16.
. Roman
Hitelesített vásárlás
Gépi fordítás -

Marshall az Marshall..az otthoni játékhoz 15 teljesítmény elég..és minden húrba beleszeretsz ezen a kombón keresztül..tíz csillagot adnék..Super

  • Szuper hang és beállítás..Marshall;-)
  • Én felpofoznám magam és lenyelnék egy lámpát ebből a kombóból, ha bármi panaszom lenne...;-) Ez egy 15-ös...de még mindig üvölt és otthoni játékhoz nincs konkurenciája..!!!!...!!!!

Marshall je Marshall..na domácí hraní je 15 výkon až dost..a zamilujete se přes to kombo do každé struny..Dal by jsem deset hvězd..Super

  • Super zvuk a nastavení..Marshall;-)
  • Dal by jsem si pár facek a spolkl lampu z toho komba, pokud by jsem mu něco vytýkal..;-) Je to 15tka...ale i tak rachot a na domácí hraní nemá konkurenci..!!!
0 0
2019. 10. 11.
. Jan
Nem hitelesített vásárlás
Gépi fordítás -

Nagyon jó gép, amely minden alapvető funkcióval rendelkezik az otthoni és klubjátékhoz.

Velmi dobrý aparát, který má všechny základní funkce pro domácí a klubové hraní.

0 0
2018. 11. 27.
. František
Nem hitelesített vásárlás
Gépi fordítás -

Helló, kérem, van ez a kombó itthon, és szeretném megkérdezni, hogy van-e mód arra, hogy kikapcsoljam a torzítást, amelyet az FX feliratú potenciométer vezérel. Köszönöm, ha lehet, kérem a "félig politikai" választ :D

  • Egyébként a kombó nagyszerű :)

Dobrý den, prosím Vás pěkně, mám tohle kombo doma a chci se prosím Vás zeptat, zda-li na něm jde nějak vypnout zkreslení zvuku které se ovládá potenciometrem na nímž je napsáno FX. Děkuji, pokud možno prosím o "polopaticky" odpověď :D

  • Jinak kombo je skvělé :)
0 3
2018. 03. 20.
. Anonim ügyfél
Hitelesített értékelés a heureka.cz oldalról
Gépi fordítás -

Nagyon jó otthoni játékhoz.

Pro domácí hraní velmi dobrý aparát.

1 0
Van kérdése az adott termékkel kapcsolatban?
Kérdezzen tanácsadó szolgálatunktól, és valamelyik szakemberünk hamarosan válaszol Önnek.
Hasonló frázisok
Kategóriák
Márkák