Gemini AS-10TOGO
Aktív hangfal /
A Gemini AS-10TOGO hordozható aktív hangszóró nélkülözhetetlen eszközzé válik mindazok számára, akik minőségi hangrendszert keresnek a legkülönbözőbb helyzetekben. Magját egy 1000 W-os AB osztályú erősítő és egy 10"-os mélysugárzó és egy 1,2"-os magassugárzó dinamikus kombinációja alkotja, amelyek együttesen erőteljes és kiegyensúlyozott hangzást eredményeznek. Az 1000 W-os maximális kimeneti teljesítményével (500 W RMS-en) egy kerti partit, jam sessiont, konferenciát vagy más közepes méretű rendezvényt is hangosíthat. Az akkumulátoros és Bluetooth funkció maximális rugalmasságot biztosít a mozgáshoz és számos csatlakozási lehetőséget.
A Gemini AS-10TOGO ideális társ utazáshoz, buszozáshoz vagy szabadtéri jammeléshez. Kompakt mérete (488 x 314 x 270 mm) könnyű hordozhatóságot biztosít, amit tovább fokoz a beépített kihúzható fogantyú és a kényelmes szállítást biztosító két kerék. Mikrofon és mikrofonkábel tartozék. A tápkábel szintén a tartozék.
Kérjük, értékelje ezen termék leírását
Raktáron
Ár ÁFA-val együtt
INGYENES szállítással
Funkciók
  • Bluetooth Igen
  • EQ Igen
  • Utózengés Nem
  • Effektus processzor Nem
  • Elemes üzem Igen
  • Állvány adapter 35 mm
Jellemzők
  • Sávok száma Kétsávos
  • Teljesítmény 1000 W
  • RMS teljesítmény 500 W
  • Mélynyomó 10 "
  • Magashang sugárzó 1,2 "
  • Frekvenciatartomány 60 Hz - 18 kHz
  • Max. SPL 92 dB
  • Csatornák száma
  • Szín Fekete
Anyag
  • Anyag ABS
Bemenetek és kimenetek
  • Bemenetek 1x Mic (Jack 6,3 mm), 1x Inst (Jack 6,3 mm), 1x Aux in (Jack 3,5 mm), USB
  • Mikrofon bemenet Igen
Méretek és súly
  • Méretek 488 x 314 x 270 mm