Logo
USB hangkártyák

Focusrite Clarett+ 2Pre (kicsomagolt)

Kicsomagolt USB hangkártya / HN301471
Az új, továbbfejlesztett Clarett+ 2 Pre hanginterfész a sikeres Clarett termékcsalád folytatása, amely otthoni stúdiók, zenei producerek és zenészek számára alkalmas. Kompakt méretei és USB-ről való tápellátása révén utazás közben is jól használható. A/D és D/A átalakítókkal rendelkezik, maximális felbontása 24 bit / 192 kHz, dinamikatartománya pedig eléri a 118 dB-t. Az AIR áramkör emulálja a legendás ISA110 sorozatú stúdió előerősítők bemeneti transzformátorainak impedancia- és rezonancia-tulajdonságait. Ennek köszönhetően légies és tiszta hangzás érhető el, rendkívül alacsony torzítással és minimális zajszinttel, amely mindössze -110 dB. További különlegesség a tökéletesen lineáris erősítésű Gain potenciométerek. Természetesen 48 V-os fantom táplálás is rendelkezésre áll.

A Clarett+ 2 Pre 2 kombinált mikrofon- és hangszeres HiZ bemenettel rendelkezik. Az ADAT interfész további 8 bemenetet képes befogadni, a hátsó panelen pedig 4 link TRS kimenet található. A csatlakozási lehetőségeket fejhallgató-kimenet és MIDI In/Out bővíti. Az új USB-C közvetlen tápellátást tesz lehetővé DC-adapter csatlakoztatása nélkül, azonban az adapter a csomag része, ha USB 2.0 vagy újabb verziókkal szeretne csatlakozni. A felszereltséget két USB-kábel és egy zenei alkalmazásokból álló szoftvercsomag egészíti ki, amely gazdag hang- és mintakönyvtárat tartalmaz.

Hitmaker Expansion csomag
A szoftvercsomagot új pluginekkel bővítették, amelyek professzionális szintre emelik a hangzást, és jelentősen leegyszerűsítik a felvételt és a posztprodukciós folyamatot. A Hitmaker Expansion tartalmazza a Melodyne Essentialt a vokálok, hangszerek vagy ütőhangszerek hangolására és szerkesztésére, a Softube Flow Guitar Essentialt, amely két erősítő, három effekt és gitárjel-lánc gyűjteményét tartalmazza, az egyedülálló Relab LX480 Essentials stúdió reverb-et, az XLN Addictive Drums and Keys-t, 2 plugint és a Brainworx márkájú Polysynth-et, Focusrite Red 2 & 3 (EQ és kompresszor), valamint három hónapos Splice Sounds licencet.

Minden felhasználó számára elérhető a Pro Tools Intro+ csúcskategóriás DAW időkorlát nélküli licenc .
Kérjük, értékelje ezen termék leírását
Raktáron
169 900 Ft
156 310 Ft
Ár ÁFA-val együtt
INGYENES szállítással
Funkce
  • Fantom csatlakoztató Igen 
  • 19” szerelés Nem 
  • USB csatlakozó Nem 
Vlastnosti
  • Típus USB 
  • Mintavételi frekvencia 16, 24bit/44.1 kHz, 48 kHz, 88.2 kHz, 96 kHz, 176.4 kHz, 192 kHz 
  • Kompatibilitás Windows 10 -> + Windows on Arm; macOS 10.15 -> 
  • Szín Piros 
Vstupy a výstupy
  • Bemeneti csatornák száma 10 
  • Kimeneti csatornák száma
  • Mikrofon bemenetek száma
  • HiZ műszerbemenetek száma
  • Fejhallgató kimenetek száma
  • Bemenetek 2x Combo XLR/Jack 6.3 mm, 1x ADAT, 5-pin DIN MIDI 
  • Kimenetek 4x Jack 6.3 mm (Line), 1x Jack 6.3 mm (Phones), 5-pin DIN MIDI 
  • MIDI Igen 
  • ADAT Igen 
  • SPDIF Nem 
  • Word Clock Nem 
Rozměry a hmotnost
  • Méretek 210 x 161 x 55 mm 
Příslušenství
  • Szoftver Ableton Live Lite, Pro Tools Intro+, Focusrite Red 2 & 3 Plug-in Suite, Melodyne Essential, Softube Flow Guitar Essential, XLN Addictive Keys & Drums, Splice Three Month a Plug-In Collective, Relab LX480 Essentials, Brainworx bx_oberhausen 
  • Része az adapter Igen 
Země výroby
  • Gyártás helye Kína 
Biztonsági figyelmeztetések
Észrevételem van a termék leírásával/paramétereivel kapcsolatban
Hasonló termékek








Ajánlott tartozékok
























Egyéb tartozékkategóriák
Kis türelmet kérünk, betöltjük az adatokat az Ön számára...
Kis türelmet kérünk, betöltjük az adatokat az Ön számára...
. Focusrite Clarett+ 2Pre (kicsomagolt)
Raktáron
169 900 Ft 156 310 Ft
Hasonló frázisok
Kategóriák
Márkák